توضیحات روال کار

شرایط همکاری در فروش

قوانین ثبت نام در فیدا

آرایشی فیدا یک فروشگاه اینترنتی می باشد که کاربران می توانند در سایت آرایشی فیدا اقدام به استفاده از خدمات و امکانات آن نمایند.

قوانین فروشگاه اینترنتی آرایشی فیدا به منظور شفافیت و حفظ حقوق خریدار و فروشنده می باشد و رعایت آن از سوی هر دو طرف معامله الزامی می باشد.

کاربر گرامی لطفا با دقت موارد زیر را جهت استفاده هرچه آسان تر از خدمات سایت آرایشی فیدا ملاحظه بفرمایید.

قوانین عمومی

لازم به ذکر است شرایط و قوانین اعلام شده در صورت به روز شدن، جایگزین توافقات قبلی میباشد.

کلیه قوانین ، فرایند ها و رویه های آرایشی فیدا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و عضویت در سایت آرایشی فیدا از سوی کاربر به منزله آگاهی و پذیرش قوانین آرایشی فیدا می باشد و کاربر موظف به رعایت قوانین مذکور می باشد.

قوانین ثبت نام

ورود به حساب کاربری و ثبت سفارش ملزم ثبت نام در سایت آرایشی فیدا میباشد.

ثبت نام و ورود در سایت آرایشی فیدا از طریق پیامک یکبار مصرف انجام میشود لذا کاربر باید در حفظ حریم شخصی خود کوشا باشد و در صورت بروز مشکل از این بابت، آرایشی فیدا مسئولیتی بر عهده نمیگیرد.

در صورت ثبت نام در سایت آرایشی فیدا اطلاعات مندرج از سمت کاربر باید با ماهیت حقوقی کاربر یکسان باشد، برای مثال در صورت بروز مشکل و نیاز به عودت وجه به کاربر، اطلاعات صاحب اکانت مورد استفاده قرار میگیرد.

پس از ثبت نام امکان تغییر شماره ی تماس ثبت شده ای که به عنوان نام کاربری تلقی میشود قابل تغییر نیست.

کاربر:کاربر به شخصی اطلاق می شود که در سایت آرایشی فیدا ثبت نام و اقدام به ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی آرایشی فیدا می نماید.

فروشنده

محصولات ارائه شده در سایت آرایشی فیدا تماما از فروشندگان و وارد کنندگان معتبر خریداری و به فروش میرسد.

در شرایطی خاص آرایشی فیدا این حق را دارد که کالا را از سفارش کاربر حذف و اطلاع رسانی انجام دهد مثل شرایط جشنواره یا دیده شدن مشکل در کالا.

حفظ حریم خصوصی

هدف آرایشی فیدا حفظ و حراست از اطلاعات و حریم شخصی کاربران و مشتریان خود می‌باشد و در این راستا می‌کوشد. به همین منظور آرایشی فیدا برای ارائه خدمات خود (خرید، نظرات، مجله سبزینه، مطالب کاربران و ...) نیاز به اطلاعاتی از کاربر دارد که در فرم ثبت نام و پروفایل باید آن‌ها را تکمیل نماید. حفاظت از این اطلاعات بصورت کامل در بانک اطلاعاتی آرایشی فیدا انجام می شود. آرایشی فیدا اطلاعات شخصی کاربر را محرمانه می‌داند و این اطلاعات را به شخص و سازمان دیگری منتقل نمی‌کند مگر در مواردی که با دستور قضایی یا اداری طبق قوانین جمهوری اسلامی‌ ایران موظف به ارائه آن به فرد، سازمان یا نهاد دیگری باشد. کاربران باید توجه داشته باشند اطلاعات هویتی ثبت شده در نام گیرنده سفارش نظیر نام، شماره تماس و آدرس هر مرسوله به همراه آن در اختیار شرکت پست جمهوری اسلامی‌ ایران و شرکت‌های طرف قراداد ارسال مرسولات به منظور ارسال سفارش قرار می‌گیرد. آرایشی فیدا در راستای قوانین خود این اختیار و اجازه را دارد تا نظرات و پست‌ های ارسالی از سمت کاربران را ویرایش و حذف نماید و چنانچه مطالب و نظرات ارسالی کاربران مشمول مصادیق مجرمانه باشد، آرایشی فیدا این اجازه را دارد تا با استفاده از اطلاعات ثبت شده توسط کاربر پیگیری قانونی نسبت به آن انجام دهد.